Herşey
Ürün Ara
Lütfen email adresinizi giriniz
Fiber Medya Dönüştürücü SCVT SFV-6100 10 / 100Base-TX'den 100 Base-FX'e
Paylaş:

Fiber Medya Dönüştürücü SCVT SFV-6100 10 / 100Base-TX'den 100 Base-FX'e

- Siyah 1 bilgisayar
353126601

0 Müşteri Yorumları | İngilizce açıklamaya bakınız
31.12
  • ÜCRETSİZ KARGO
    COD Bu ürün teslimatta Teslimatta Ödemeyi desteklemektedir. Öneriler: Teslimatta Ödeme olmayan ürünlerle sipariş vermeyin, aksi takdirde Teslimatta ödeme yöntemini seçemezsiniz.
    Tahmini Kargolama Tarihi: Oct 05 - Oct 07, Tahmini Teslimat Süresi: iş günü Sipariş İşlem Süresi birkaç gün sürebilir. Depodan gönderildikten sonra, Nakliye (veya Teslimat) Süresi Nakliye Yöntemi'ne bağlıdır.
  • +
  • faizsiz En fazla 0 faizsiz taksidin tadını çıkarın, diğer ürünlerle birlikte sipariş verirken bu tekliften yararlanamayabilirsiniz.
Vergi Bilgisi Fiyat Koruması Fiyat Sorumluluk Reddi Bir Yıllık Onarım Garantisi Ürünü Bildir
Tasviye
Bü ürünleri incelemenizi tavsiye ediyoruz

Açıklamalar

genel bakış
SCVT SFV-6100 Seri 10 / 100M Fiber Medya Dönüştürücü, sinyali bir twist çiftinden çevirir
100Base-FX fiber optik kabloya 10 / 100Base-TX kablo, veri iletim mesafesini uzatır
fiber optik kablo ile 120m'den 120km'ye 120km arası

Özellikler
10 / 100Mbps otomatik algılamalı, kolayca yükseltilebilir
Tam çift yönlü ve yarım dupleks otomatik algılamalı
MDI / MDI-X Otomatik Pazarlık
10 / 100Mbps saklama ve iletme
1600 bayta kadar ekstra uzun paketleri destekleme
VoIP / QoS paketlerini destekleme
Akış kontrolünü desteklemek ve yayın paketlerini azaltmak
Yedek ağ oluşturmak için STP'yi desteklemek
Son derece düşük güç tüketimi, düşük ısı, kararlı performans
Masaüstü, Duvara monte, Şasi kurulumu sağlama

Teknik İndeksler

Standartlar
IEEE802.3 10BaseT
IEEE802.3u 100BaseT (X)
IEEE802.3x Akış kontrolü ve geri basınç
IEEE802.1d Yayılma Ağacı

performans
İşleme türü: mağaza ve ileri
Arka Bant Genişliği: 400 Mbps
MAC Adresi Boyut: 4Kbit
Paket Tampon Boyutu: 512Kbit
Zaman gecikmesi:<10us
Çerçeve: 1600bayt

Bakır Liman
Veri Hızı: 10 / 100M
Bağlayıcı: RJ45
Mesafe: 100m

Fiber port
Veri Hızı: 155M
Bağlayıcı: Varsayılan olarak SC, FC / ST İsteğe Bağlı
Mesafe: MMF 2km, SMF 20/40/80/100 / 120km, Bi-di: 20/40/80/100 / 120km

LED göstergeler
FL / A (optik bağlantı / eylem)
TL / A (twisted çiftleri link / eylem)
FDX (FX tam dubleks)
100 (bükülmüş çiftlerin 100M iletim oranı)
PWR (güç kaynağı)

Güç kaynağı
Çalışma gücü: DC5V 1A
AC Güç Kaynağı: 5V1A için 100V ~ AC240V
Harici / Dahili Güç Kaynağı İsteğe Bağlı


Fiziksel özellikler
Kurulum: Masa üstü, duvar montajı, Şasi
Boyut: 94 * 70 * 26mm (Harici güç kaynağı)
Ağırlık: 0.4kg (Harici güç kaynağı

Teknik Özellikler

Custom

Fiber Medya Dönüştürücü:

Genel

Marka adı: SCVT
arayüzey: RJ45
Aktarım hızı: 100Mbps

Ürün ayrıntısı

Çalışma Gerilimi: DC 5V1A

Boyutlar ve Ağırlık

Ürün ağırlığı: 0.1800 kg
Paket ağırlığı: 0,4200 kg
Ürün prototipi: 9.40 x 7.00 x 2.60 cm / 3,7 x 2,76 x 1,02 inç
Paket Miktarı: 21.20 x 6,20 x 5,50 cm / 8,35 x 2,44 x 2,17 inç

Paket listesi

Ambalaj İçeriği: 1 * Fiber medya dönüştürücü, 1 * Adaptör, 1 * Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu, 1 * Sertifikasyon

Fiber Medya Dönüştürücü SCVT SFV-6100 10 / 100Base-TX'den 100 Base-FX'e- Siyah 1 bilgisayar

İlginizi çekebilir

Müşteri Yorumları

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Tüm 0 yorumları göster Bir yorum yazın

GB Puanı Al! İlk yorum yazan siz olun!

Müşteri Soru & Cevapları

  • Hepsi
  • Ürün Bilgisi
  • Stok Durumu
  • Ödeme
  • Kargo Hakkında
  • Diğerleri

Soru soran İlk KİŞİ Olun. GB Puanı ister misin? Sadece bir Yorum yaz!

0 Sorular ve Cevaplar Tümünü Gör>

Bu Ürünle İlgili Sponsorlu Ürünler

Nakliye

Siparişlerinizi aldığınız zamanı etkileyecek iki önemli faktör var.

1
Sipariş işleme süresi
Ödemenizi onayladıktan sonra, genellikle 24 iş saati içinde ürünlerimizi göndeririz. Bununla birlikte, bazen büyük işlem hacimleri veya diğer sipariş sorunları nedeniyle, siparişleri işleme koymak için 3 iş gününe kadar ihtiyaç duyabiliriz. Ürün (leriniz) gönderildiğinde size bir bildirim e-postası gönderilecektir.
2
Nakliye yöntemleri
Çin Deposu:
Nakliye Şekli Ülke ya da bölge 1-7 gün içinde geliş 8-15 gün içinde geliş 16-30 gün içinde geliş 31-45 gün içinde geliş Ortalama Süre (Gün)
Kayıtlı Olmayan Hava Posta veya Kayıtlı Hava Posta
Türkiye 0.06% 61.80% 37.68% 0.45% 14.29
Diğer ülkeler 0.7% 38.79% 47.94% 8.56% 23.57
Öncelikli nakliye
Türkiye 1.85% 39.55% 58.61% 1.06% 11.50
Diğer ülkeler 40.75% 49.96% 5.13% 0% 13
Hızlandırılmış nakliye Tüm ülkeler (EMS) 39.85% 50.09% 8.96% 0% 11.86
Tüm ülkeler (DHL) 90.15% 9.84% 0% 0% 4.48
Sevkiyat adresine en yakın depodan nakliye daha hızlıdır. Ek ücrete tabi olabilir.
Not: Yukarıdaki gönderim süresi takvim günü kullanılarak hesaplanır. Bu genel bir kılavuzdur ve gecikmeler belki mücbir sebep, doğal afetler, sert hava durumu, savaş, bayram günleri ve kontrolümüz dışındaki faktörlere neden olmuştur.

Ödeme

Gearbest.com, güvenli ödeme yöntemleri olarak PayPal, Kredi Kartları, Havale ve Westem Union'ı kabul etmektedir.

1
Paypal
Dünyadaki en kullanışlı ödeme metodu.
2
Elektronik transfer
1,500$'ı aşan siparişler için, lütfen support@gearbest.com adresinden bizimle iletişime geçin.
Not: Lütfen sipariş numarasını, para birimi türünün birlikte aktarılan tutarı ve havalenin kesin tarihi bize e-posta ile gönderin.
3
Western Union
Ayrıntılar için lütfen support@gearbest.com adresinden bize ulaşın.
Not: Western Union ile ödeme yaptıktan sonra lütfen bize aşağıdaki bilgileri e-postayla gönderin:
· Kontrol Numarası (10 basamaklı)
· Para birimi ile birlikte gönderilen kesin tutar
· Gönderici adı.
· Gönderenin adresi

Toptan satın almak istiyor musunuz? Lütfen toptan talebinizi aşağıya gönderin. Toptan siparişlerinde genellikle ücretsiz gönderim yapmadığımızı lütfen unutmayın, ancak toptan satış fiyatı için büyük bir pazarlık imkanı olacaktır.

Son Görüntülediğiniz Ürünler

Kişiselleştirilmiş tavsiyelere gözatın

Yeni müşteri misiniz? Buradan başlayabilirsiniz >
Satış Öncesi Hizmet